Hazır Web Sitesi Açarken Dikkat Etmeniz Gerekenler

0
2.500 defa okundu

İnternet ağının gelişmesiyle günden güne web sitesi sayısı da çoğalıyor. Peki siz işinizi tanıtmak ve büyütmek, potansiyel müşterilerinize ulaşmak için bir web sitesi açarken, nelere dikkat edeceğinizi biliyor musunuz ?

Bir hazır site kurarkenki süreci, işin tüm püf noktalarını, en ince ayrıntısına kadar anlatalım ;

 

1 – Size En Uygun Altyapıyı ve Hizmeti Keşfedin

Yüzlerce hazır web sitesi örneği veya hazır web sitesi şablonları sunan firma mevcut. Bunlardan hangileri sizin sektörünüze hitap ediyor buna çok iyi dikkat edin.

Örneğin bir inşaat firması iseniz sizin projeleri müşterilerinize göstereceğiniz, firmanız hakkında bilgilerin olduğu bir web sitesine ihtiyaç duyarsınız. Yine aynı şekilde bir restorant işletiyorsanız hazır restorant sitesinde yemek menülerini müşterilerinize sunabileceğiniz bir altyapı olmaldır.

İşte sektörel fark tam olarakta bu. İnşaat sektöründe projelerimiz tarjında bir porfolye sunarken, restorant, kafe, yemek içme sektöründe Yemek Menüleri tarzında bir web site menüsü oluşturmalısınız. Sürükle bırak ile yapılan, yönetilen web siteleri ile bunları ne kadar yapabilirsiniz, orasını siz düşünün.

 

2 – Web Sitesi Şablonu Sektörüme Ne Kadar Uygun ?

Reel hayatımızda olduğu gibi internet dünyasında da yüzbinlerce farklı iş kolu var. Bir inşaat sektörünün içinde bile, boya, yıkım, dekorasyon gibi onlarca alt sektör var. Sizin kullanacağınız web sitesi şablonu işinizi ne kadar iyi anlatıyor ? Çünkü asıl soru bu. Müşterileriniz web sitenize girdiğinde, sizi o işi yapan biri olarak göremiyor, algılayamıyorsa, size bakış açısı çok daha farklı olabilir.

 

3 – Web Sitesini Yönetebilecek Miyim ?

Sürükle bırak tarzında, doğru dürüst Türkçe dil desteği bile olmayan, olsa da Türkçe dil ile birilerinden destek alamayacağınız web sitelerin farkındasınızdır. Tamamen Türkçe bir yönetim paneline sahip, Türklerin yaptığı hazır web sitesi şablonları sitesi hazirwebsitem.net gibi siteden hem desteği Türkçe alabilir, kendinizi ifade edebilirsiniz, hem de tamamen Türkçe yönetim panelini kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Eğer facebookta dolaşacak kadar internet, bilgisayar bilginiz varsa, hazirwebsitem.net’teki örnek hazır siteleri de Türkçe yönetim panelinden kolayca yönetebilirsiniz.

 

4 – Bize maliyeti ne kadar olacak ?

İşinizi tanıtmak için yapacağınız en akıllıca, hızlı ve ekonomik yöntem bir web sitesi açmaktadır. Web sitenizi açtıktan sonra iletişim bilgilerinizi, sayfalarınızı ve resimlerinizi oluşturarak ziyaretçilerin dönüş yapmasını bekleyebilirsiniz.

Zamanla google arama sonuçlarında da çıkarak, firma adı vb. aramalarda müşterilerinizin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bu işin maliyetli eskiden olsa binlerce lirayı bulabilirdi. Ancak yeni teknolojilerin ve sistemlerin çıktığı bu günlerde 150 TL ‘ye bir web sitesi açabilir, işinizi tanıtmaya başlayabilirsiniz. Üstelik https://www.hazirwebsitem.net sitesinde hosting bedava !

Profesyonel yazılım ve tasarım ekibinin hazırladığı yeni nesil mobil ve seo uyumlu hazır siteleri incelemek için şimdi hazirwebsitem.net‘i ziyaret edebilir, örnek şablonlardan dilediğinizi sipariş verebilirsiniz. 24 saat içinde web sitenizi kurarak siz de işinizi tanıtacak en hızlı ve ekonomik çözümü hayata geçirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here